Tireboluspor U 19, farklı galip: 5-1 - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor U 19, farklı galip: 5-1


Giresun Gençler 1. Kümede ilk 2 hedefiyle mücadele veren Tirebolu U 19 Takımı, ligin 8’nci haftasında Giresun’da Sanayispor’u da yenerek 6’ncı galibiyetini aldı…

Giresun Gençler Liginde mücadelesini ilk ikiye girmek hedefiyle sürdüren genç antrenör Necati Akyol nezaretindeki Tireboluspor U 19 Takımı, 8’nci haftanın maçında Giresun’da farklı kazandı: 5-1.

21 Aralık Cumartesi günü Giresun Organize Sanayi Stadı’nda Sanayispor’un konuğu olan Mavi-Beyazlı Gençlerimiz, ligde 6’ncı galibiyetlerini alarak iddialarını sürdürdüler. Rakibi karşısında güzel bir oyun ortaya koyan Tirebolu U 19 Takımı, mücadelenin ilk yarısını 3-0 önde kapadı. İkinci yarıda da etkili futbolunu devam ettiren Tirebolu U 19 Takımını farklı galibiyete götüren golleri Oğuzhan Yaman (2), Kenan Melemez, Samet Emre Özlü ile Berkant Bayrak kaydetti.

Sanayispor galibiyetiyle puanını 19’a çıkaran ve zirve takibini sürdüren Mavi-Beyazlı Gençlerimiz, 9’ncu maçını 28 Aralık’ta kendi evlerinde Görelespor ile yapacaklar. Tirebolu İlçe Stadı’ndaki bu zorlu karşılaşma saat 13’de başlayacak olup, gençlerimizden bu maçta da mutlak galibiyet bekliyoruz.