Tireboluspor’da gözler Başkan Karabıçak’ta! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor’da gözler Başkan Karabıçak’ta!


Geride kalan sezon öncesinde görevi devralan yeni yönetimde işlerin iyi gitmediğini ileri sürerek istifa noktasına gelen Mavi-Beyazlı kulüpte herkes Belediye Başkanı Karabıçak’ın vereceği kararı bekliyor…

 

Giresun Amatör Liglerinin köklü kulüplerinden Tireboluspor’da, 2018-2019 sezonu öncesinde belirsizlik devam ediyor. Geçen sezon öncesinde yönetime gelen yöneticilerin, kulübün gidişatından memnun olmadıkları için istifa noktasına geldikleri gözlenirken; Mavi-Beyazlı kulübün yeni sezonda izleyeceği rota konusunda Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’ın vereceği karar bekleniyor.

Yer aldığı liglerde inişli-çıkışlı bir grafik izleyen ve bu nedenle kendisine bel bağlayan taraftarlarını üzen Tireboluspor’un, yeni sezonda nasıl bir rota izleyeceği henüz netlik kazanmadı. Geride kalan sezonda yapılan yanlış transfer politikaları yüzünden ligde arzuladığı hedefe ulaşamayan Mavi-Beyazlı kulüpte şimdi gözler Belediye Başkanı Karabıçak’a çevrilirken; başkanın vereceği kararın gelecek günler açısından büyük önem arzettiği ileri sürülüyor.  Yeni sezon için heyecanlı bir bekleyiş içinde olan Mavi-Beyazlı taraftarlar, henüz yaprak bile kıpırdamayan Tireboluspor’da bazı radikal kararlar alınarak, takımın 50’nci kuruluş yılında  iddialı bir kadroyla lige girmesini istiyorlar. Tireboluspor’un fazla zaman geçirilmeden yeni bir yapılanma ile eski şaşalı günlerine döndürülmesi konusunda topu Belediye Başkanı Karabıçak’a bırakan yöneticiler, uyumlu bir yönetim kurulu ile bu işin çözümlenebileceğini ifade ediyorlar. Tireboluspor’daki belirsizlik bakalım ne zaman sona erecek? Herkes gibi biz de merakla bekliyoruz.   


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir