Tireboluspor’un biyonik adamı; Kenan! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tireboluspor’un biyonik adamı; Kenan!


Mavi-Beyazlı ekibin tüm kategorilerinde forma giyen bücür futbolcu Kenan Melemez, 2 günde 3 maça çıkarak rakip takım filelerine tam 6 gol attı…

Tireboluspor’un bücür futbolcusu Kenan Melemez, geride kalan hafta sonu Mavi-Beyazlı ekibin 3 ayrı kategoride oynadığı maçların hepsinde forma giyerek, bir rekora imza atarken; 2 günde toplam 6 gol kaydetti.

Mavi-Beyazlı takımın biyonik adamı olarak nitelendirilen 2004 doğumlu Kenan Melemez, yer aldığı kategorilerde Tireboluspor’un adeta kurtarıcısı oluyor. Giresun Amatör Liglerinde geride kalan hafta sonu oynanan maçlarda Tireboluspor’un U 16, U 19 ve büyükler kategorisindeki tüm takımlarında forma giyen bücür futbolcu, oynadığı her 3 kategoride de gol atarak Mavi-Beyazlı takımın altyapı kategorilerinde aldığı galibiyetlerde büyük katkı sağladı. Hafta sonu ilk olarak Mavi-Beyazlı ekibin U 19 takımının Bulancak’ta Ballıca ile oynadığı maçta sahaya çıkan yıldız futbolcu, 40’ncı dakikada tatil olan maçta 2-1 önde bulunan takımının 2 golünü de atan isim olurken; aynı gün yine Bulancak’ta sahaya çıkan U 16 takımının 6-0 kazandığı müsabakada da 3 gole imza attı.

Altyapı takımlarının maçından bir gün sonra A takımın Keşap’ta oynadığı maçta da oyunun son bölümlerinde sahaya alınan biyonik futbolcu Kenan, Tireboluspor’un 3-2 mağlup olduğu bu maçta da gol atma başarısını göstererek, sporseverlerden büyük alkış topladı. Tireboluspor’un eski futbolcularından Yıldıray Melemez’in küçük oğlu ve U 19 takımı oyuncularından Kazım Melemez’in kardeşi olan Kenan Melemez’e, geleceğin yıldız adayı olarak bakılıyor. Mavi-Beyazlı ekipte forma giydiği kategorilerde forvet mevkiinde oynayan ve ufak-tefek fiziğine rağmen büyük işler başaran Kenan’ı yürekten kutluyor ve yolu açık olsun diyoruz. Bravo Kenan, hep böyle devam et, geleceğin çok parlak. Sakın hiç şımarma..!