Tirebolu’ya 3 uzman doktor geldi… - SAĞLIK | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’ya 3 uzman doktor geldi…


Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen, İlçemiz Devlet Hastanesine Ortopedi, Dahiliye ve Diş Hekimi olmak üzere 3 uzmanın tayinini yaptırdıklarını söyledi…

Tirebolu Devlet Hastanesi’ne 3 uzman doktorun tayin edildiği öğrenildi. Hastanenin doktor ihtiyacı için bir süreden beri çalışmalar yaptıklarını bildiren Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen, Sağlık Bakanlığı ile gerçekleştirilen istişareler sonucu 3 uzman hekimin tayinlerinin yapıldığını söyledi.

Tirebolu Devlet Hastanesi’nde boş bulunan Ortopedi Bölümüne Opr. Dr. Sezgin Açıl ile Dahiliye Uzmanı Nihal Yücel Çamcı ve Diş Hekimi Burcu Köse’nin tayinlerinin yapıldığı ve bu doktorların göreve başladıkları ifade edildi. Ak Parti İlçe Başkanı Dikmen, İlçemiz Devlet Hastanesi’nde boş bulunan diğer bölümlere de doktor getirmek için çalışmalara devam ettiklerini belirterek, “En kısa zamanda hastanemizin tüm ihtiyaçları karşılanacak. Biz, halkımız ve Tirebolu için çalışıyoruz. Yönetimdeki arkadaşlarımızı ile birlikte ilçemize hizmet için çaba gösteriyoruz” dedi.