Son Dakika

Mayıs 24 2024 | Cuma
YAŞAM

Tirebolu’ya Benzersiz Butik açıldı!

İlçenin plaj mevkiinde genç girişimci Esra Demiral (Hanoğlu) tarafından açılan ve yetişkin bayanlara hitabeden butik, bayramdan sonra yurt içi online satışlara da başlayacak…

Tirebolu’ya genç girişimci Esra Demiral (Hanoğlu) tarafından açılan ve Türkçede Benzersiz anlamına gelen Unique Boutıque, özellikle genç bayanların uğrak yeri haline geldi.

İlçenin plaj mevkiinde yeni açılan ve sadece bayanlara hitabeden Benzersiz Butik, şimdilik sadece Tirebolu geneline hizmet verirken; bayramdan sonra Türkiye genelinde de online satışlara başlayacak. Tirebolu’nun genç girişimcilerinden Esra Demiral (Hanoğlu) tarafından açılan butikte, bayanlara ait her türlü giyim eşyalarının yanı sıra gümüş kolye ve takılar da yer alıyor.

Tirebolu’nun tanınmış esnaflarından Hamdi-Nevin Hanoğlu çiftinin kızları, avukat Serkan Demiral’ın eşi ve kafeci eski futbolcu Salih Hanoğlu’nun ablası olan Esra Demiral (Hanoğlu), ilçede ihtiyaç duyulan bayan giyim sektörüne hizmet etmek ve butikte moda olan giysileri Tirebolu’ya getirmek için yola çıktığını belirterek, şimdilik ilçe geneline ve çevre ilçelere hizmet sunan ofislerinin, bayramdan sonra Türkiye geneline de yayılacağını belirtirken; modaya ve giyime düşkün olan bayanların her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktan mutlu olacağını kaydetti. Genç girişimciyi kutluyor ve yeni butik mağazasının Tirebolu’ya hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler