Tirebolu’ya, Erzurum Belediyesi’nden destek! | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’ya, Erzurum Belediyesi’nden destek!

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen’i makamında ziyaret eden Tirebolu Belediye Başkanı Karabıçak, Erzurumlu başkandan ilçeye destek sözü aldı…

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nden Tirebolu’ya destek sözü. Geride bıraktığımız hafta başında Erzurum’a giderek, hem Büyükşehir Belediye Başkanı ve hem de Yakutiye Belediye Başkanını ziyaret eden Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen’den destek sözü aldı.

Geçtiğimiz günlerde beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ile Erzurum’a giden Başkan Karabıçak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti. Sekmen’den, ilçeye yapılacak yatırımlarla ilgili destek sözü alan iki başkan, daha sonra Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut ile de biraraya geldiler. Erzurum ziyaretinin çok olumlu geçtiğini ifade eden Tirebolu Belediye Başkanı Karabıçak, Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen’den, ilçeye yapılacak projelerle ilgili destek sözü aldıklarını belirterek, “Göreve başladığımız günden bu yana merkezi hükümetimizden ve Ak Partili belediyelerden ciddi destekler aldık. Bu kapsamda son olarak ziyaret ettiğimiz Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nden de güzel intibalarla ayrıldık. Kendilerine ilettiğimiz talepleri kabul eden ve bizlere destek sözü veren Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Sekmen’e bu desteklerinden dolayı, ilçe halkım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Öte yandan, Erzurum ziyareti sırasında Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen’e, yağlı boya ile yapılmış bir Tirebolu Tablosu hediye eden Başkan Karabıçak’a, Sekmen’de Karabıçak’a Erzurum’u tanıtıcı bir tablo verdi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir