TİREBOLU’YA KAYMAKAM ATANDI… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

TİREBOLU’YA KAYMAKAM ATANDI…


İsmail Ayhan Tavlı’nın İçişleri Bakanlığı Müfettişliğine atanmasıyla boşalan Tirebolu Kaymakamlığı’na atama yapıldı ve Konya Sarayönü Kaymakam Refiki Abdulkadir Şahin, ilçemize gelerek göreve başladı…

Tirebolu’da son 2,5 yıldır görev yapan İsmail Ayhan Tavlı’nın, İçişleri Bakanlığı Müfettişliğine atanmasıyla boşalan İlçemiz Kaymakamlığına atama yapıldı ve Konya ili Sarayönü ilçesi Kaymakam Refiki Abdulkadir Şahin Tirebolu’ya gelerek görevine başladı.

Bir süredir vekaletle yürütülen Tirebolu Kaymakamlığı’na, Eynesil Kaymakamı Yılmaz Kurt bakmıştı. Tirebolu’da  Kaymakam Vekili olarak görev yapacak olan Şahin, daha önce Konya Sarayönü ilçesinde görev yaptı. Aslen Kahramanmaraş Ekinözü ilçesi nüfusuna kayıtlı olan Şahin, 1986 doğumlu olup, 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Kaymakamlık stajını Adıyaman Valiliğinde tamamlayan Şahin, Konya’nın Sarayönü ilçesinde çalıştıktan sonra Tirebolu’ya tayin oldu. Daha önceden devlet deneyimi olan ve SGK’da 9 yıl denetmen olarak görev yapan yeni kaymakamımız Şahin’e hoş geldiniz diyor, kendisine buradaki görevinde üstün başarılar diliyoruz.