Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
EKONOMİGenel

Tirebolu’ya modern bir döner salonu açıldı…

İlçenin Körliman Mahallesinde “ByDöner” adıyla açılan ve işletmeciliğini Murat Baysan’ın yaptığı salonda Hatay usulü nefis dönerler halkın hizmetinde olacak…

Tirebolu’ya yeni bir Döner Salonu açılarak hizmete girdi. İlçenin Körliman Mahallesinde hizmete açılan ve sahipliğini mahallenin tanınmış esnaflarından Rasim Parlak’ın damadı genç girişimci Murat Baysan’ın yaptığı salonda Hatay usulü nefis dönerler halka sunulacak.

Tirebolu’nun Körliman Mahallesinde açılışı yapılan ve faaliyete geçen “ByDöner”in açılışına katılan ve tesisin ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını dileyen Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, genç girişimci Baysan’ı tebrik ettiler. Tesisin açılış kordelasını birlikte kesen Karabıçak ve Durmuşkaya, Tirebolu’nun böyle bir dönerciye ihtiyacı olduğunu belirterek, genç işletmeci Baysan’a bol kazançlar dilediler. “ByDöner”, ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun. Alo Paket servisi de bulunan ByDöner’den siparişlerinizi (0535) 041 20 76 nolu telefondan yapabileceğinizi duyuruyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler