Son Dakika

Haziran 24 2024 | Pazartesi
GÜNDEM

Tirebolu’ya yeni Kaymakam atandı…

İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesiyle İstanbul Şile Kaymakamı Salih Yüce, Tirebolu Kaymakamlığı’na tayin edildi…

İçişleri Bakanlığı’nın 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle İstanbul Şile Kaymakamı Salih Yüce, Tirebolu Kaymakamlığı’na tayin edildi. Tirebolu’da bir süreden beri Kaymakam Vekili olarak görev yapan Abdulkadir Şahin’in ise nereye tayin edileceği henüz belli olmadı.

Tirebolu’ya yeni tayin edilen Kaymakam Yüce’nin, Kayseri Pınarbaşı ilçesinden olduğu ve çok çeşitli yerlerde görev yaptığı öğrenilirken; son görev yaptığı Şile’de 2013 yılından bu yana çalıştığı kaydedildi. Evli ve 2 çocuk babası olan Kaymakam Yüce, orta derecede İngilizce bilmektedir. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni bitiren Yüce, daha önce Ankara Evren, Muş Bulanık, Malatya Darende, Muğla Ortaca ve Tekirdağ Malkara ilçelerinde Kaymakamlık yaptı. Görevi sırasında bir ara Ordu Vali Yardımcılığı da yapan Yüce, 20 Ağustos 2013 tarihinden bu yana İstanbul Şile’de çalışıyordu.

Tirebolu’ya yeni atanan Kaymakam Yüce’nin, meyil müddetini kullandıktan sonra ilçemize geleceği öğrenilirken, şu andaki Kaymakam Vekilimiz Şahin’in de nereye verileceği henüz bilinmiyor.  

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler