Son Dakika

Nisan 19 2024 | Cuma
YAŞAM

Tüm mutluluklar sizin olsun..!

Tirebolulu Eczacı Murathan Dikmen ile Antalyalı Diş Doktoru Aslıhan Yılmaz, muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler…

Tirebolu’nun tanınmış esnaflarından ve Ak Parti eski İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen ve Emine Dikmen çiftinin büyük oğulları Eczacı Murathan Dikmen, görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Antalyalı Diş Doktoru Aslıhan Yılmaz ile hayatını birleştiren Dikmen çiftinin düğün törenleri 29 Haziran Cumartesi akşamı Tirebolu Aşgana Tesislerinde gerçekleşti.

Bir hafta önce kız memleketi Antalya’da yapılan törenin ardından, 29 Haziran akşamı Tirebolu’da gerçekleşen ikinci buluşmada, genç çiftleri bu mutlu günlerinde Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile Samsun Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, iş adamları, siyaset dünyası ve meslektaşlarıyla yakın dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Oğullarının ikinci mürüvvetini gören M. Yaşar-Emine Dikmen çifti, Antalya’dan ve diğer yerlerden gelen konuklarını ağırlamak için adeta birbirleriyle yarışırken; büyük mutluluk yaşadılar.

Antalyalı Güler-Ramazan Yılmaz çiftinin güzel kızları Dr. Aslıhan ile Tirebolu’nun tanınmış esnaflarından Emine-M. Yaşar Dikmen çiftinin yakışıklı oğulları Murathan, iki ayrı yerde gerçekleştirdikleri düğünle ömür boyu birlikteliğe evet dediler. Genç çiftler, Antalya’da kıyılan nikah töreninin ardından Tirebolu Aşgana Tesislerinde düzenlenen düğün töreniyle dünyaevine girdiler. Tirebolu Ekspres Ailesi olarak Dikmen ve Yılmaz Ailelerine hayırlı-uğurlu olsun diyor, genç çiftler Murathan ve Aslıhan’ı tebrik ediyor ve kendilerine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler