Uçuruma yuvarlanan genç hayatını kaybetti! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Uçuruma yuvarlanan genç hayatını kaybetti!


Güce’ye bağlı Giyimli Mahallesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında 34 yaşındaki Ertuğrul Zor, olay yerinde can verdi…

Güce’ye bağlı Giyimli Mahallesinde dün akşam meydana gelen trafik kazasında, aracıyla uçuruma yuvarlanan genç, olay yerinde yaşamını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, aslen Güceli olup İstanbul’da çalışan ve kısa bir süre önce rahatsız olan annesi ve babasının yanına gelen 34 yaşındaki Ertuğrul Zor, dün akşam bir arkadaşını ilçe merkezine bıraktıktan sonra Giyimli Mahallesindeki evine gitmek için yola çıktı. Kendi kullandığı 61 FE 916 plakalı özel otomobiliyle Büyük Köprü mevkiinde kontrolü kaybeden ve yolun altındaki uçuruma yuvarlanan talihsiz genç, olay yerinde can verdi. Çalıştığı İstanbul’dan izinli olarak ailesinin yanına gelen Ertuğrul Zor’un, elim bir kaza sonucu ölümü, Güce’de büyük üzüntü yaratırken; talihsiz gencin cenazesi bugün korona virüs tedbirleri altında  Giyimli Mahallesindeki Aile Kabristanlığında gözyaşları içinde toprağa verildi. Güvenlik birimleri kaza ile ilgili soruşturma başlattı.