Uzman Pide’den, Tireboluspor’a jest! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Uzman Pide’den, Tireboluspor’a jest!


Kendisi de eski bir sporcu olan Tirebolu Körliman Uzman Pide İşletmecisi Erol Çakır ve oğulları, Tireboluspor U 16 Takımı futbolcularına pide ziyafeti çektiler…

Tirebolu’nun Körliman Mahallesi Mehmet Bayrak Caddesi üzerinde bulunan ve işletmeciliğini ilçemizin meşhur pidecilerinden Erol Çakır’ın yaptığı Uzman Pide, Tireboluspor U 16 Takımı futbolcularına, Espiye maçı öncesinde moral-motivasyon kazanmaları için anlamlı bir jestte bulunarak, genç sporculara pide ziyafeti çekti.

Kendisi de eski bir sporcu olan ve Tireboluspor’dan sonra Giresun Örnekspor’da yıllarca forma giyen Uzman Pide işletmecisi Çakır, çocuklarıyla birlikte işlettiği tesiste, Tireboluspor U 16 Takımı futbolcularını bir güzelce ağırladı ve genç futbolculara da başarılar diledi. Tireboluspor Genel Kaptanı Mahmut Bora, U 16 Takımı  futbolcularına pide ziyafeti çeken Uzman Pide işletmesi sahibi Erol Çakır ve oğullarına teşekkür ederek, kendilerine bol kazançlar diledi. Uzman Pide işletmesinin pide jesti, Tireboluspor camiasında ve genç futbolcular arasında büyük memnunlukla karşılandı.

Haber ve Fotoğraflar: Sefai KUKU (Tirebolu Ekspress)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir