Vali’den, Kaymakam Şahin’e ziyaret! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Vali’den, Kaymakam Şahin’e ziyaret!


Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Tirebolu’ya yeni atanan Kaymakam Abdulkadir Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu…

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, ilçemize yeni atanan Kaymakam Abdulkadir Şahin’e, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Beraberinde İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bahattin Murat Yakın olduğu halde 19 Temmuz Perşembe günü ilçemize gelen Giresun Valisi Sarıfakıoğulları, ilçemiz Kaymakamı Şahin’i makamında ziyaret ederek, kendisine başarılar diledi. Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile diğer ilçe protokolünün de hazır bulunduğu ziyarette, beraberindekilerle Balıkçı Barınağına giden Vali Sarıfakıoğulları, balıkçılarla bir süre sohbet etti. Ardından bazı iş yerlerini de ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, esnafların sorunlarını da dinledi.

Valimiz Sarıfakıoğulları, ilçemizde günün son ziyaretini Cintaşı Mahallesi Çatal Çeşme Sokakta oturan engelli vatandaşımız Erva Duru Gökçe’nin evinde gerçekleştirdi ve beraberindeki heyetle engelli ailesinin dert ve dileklerini sordu. Bu ziyaretten sonra Vali Sarıfakıoğulları, beraberindeki heyetle ilçemizden ayrılarak Giresun’a döndü.