Validen, Kaymakam Tavlı’ya Veda Yemeği… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Validen, Kaymakam Tavlı’ya Veda Yemeği…


Giresun Valisi Sarıfakıoğulları, Mülkiye Müfettişliği’ne atanan Tirebolu Kaymakamı Tavlı ile Bulancak Kaymakamı Ulugölge için bir veda programı düzenledi ve her iki kaymakama da plaket verdi…

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Maliye Müfettişliği’ne atanan Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı ile Bulancak Kaymakamı Niyazi Ulugölge için bir veda programı düzenledi ve her iki kaymakam onuruna yemek verdi.

Keşap Cinağa Restaurant’ta 13 Şubat Salı günü gerçekleşen programa tüm ilçe kaymakamları katılırken, yemekte bir konuşma yapan Vali Sarıfakıoğulları, “Bugün çok değerli iki arkadaşımızı bir üst görev olan Mülkiye Müfettişliğine uğurlamak için toplanmış bulunuyoruz. Öncelikle bu yeni vazifelerinin hem kendilerine, hem ailelerine ve hem de ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah en az kaymakamlıktaki kadar üstün gayret ve performans gösterecekler ve orada da başarılı olacaklar. Aramızdan ayrılacak olan her iki arkadaşımıza, birlikte çalıştığımız süre içinde yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Veda yemeğinde Tirebolu ve Bulancak kaymakamları da birer konuşma yaparak, meslektaşlarına başarılar dilediler. Konuşmaların ardından Vali Sarıfakıoğulları, Mülkiye Müfettişliği’ne atanan Tirebolu Kaymakamı Tavlı ile Bulancak Kaymakamı Ulugölge’ye, hizmetlerinden dolayı Başarı Belgesi ve Teşekkür Plaketi verdi.