Velioğlu, ABP’de Tirebolu İlçe Başkanı oldu! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Velioğlu, ABP’de Tirebolu İlçe Başkanı oldu!


Tirebolu Körliman Mahallesi eski muhtarı ve İlçe Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Sadullah Velioğlu, yeni kurulan Anadolu Birliği Partisi’nin Tirebolu İlçe Başkanlığına getirildi…

Tirebolu Kamyoncular Kooperatifi Başkanı ve Körliman Mahallesi eski muhtarı Sadullah Velioğlu, Genel Başkanlığı’nı iş insanı Bedri Yalçın’ın yaptığı Anadolu Birliği Partisi’nde Tirebolu İlçe Başkanlığı’na getirildi.

Son yapılan Yerel Seçimlerde Tirebolu Körliman Mahallesi Muhtarlığı’na seçilen ve daha sonra bu görevden ayrılan Velioğlu, ABP’nin Karadeniz Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yaşar Kozanoğlu’nun önerisi ve Genel Başkan Bedri Yalçın’ın onayı ile Tirebolu İlçe Başkanı oldu.

Tirebolu’da esnaflık da yapan ve Oto Tamir ile Yedek Parça dükkanı işleten Velioğlu, İlçe Teşkilatını kısa sürede oluşturmak için çalışmalara başladığını belirterek, kendisini ABP’de göreve getiren parti yöneticilerine teşekkür ettiğini söyledi. Tirebolu’da aynı zamanda Kamyoncular Kooperatifi Başkanlığı görevini de yürüten Velioğlu’nu kutluyor ve yeni görevinin hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.