Yakamoz, hizmet alanını genişletti! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Yakamoz, hizmet alanını genişletti!


Tirebolu’da 6 yıldır Balık Restaurant olarak hizmet veren Yakamoz Balıkçılık, Antepli Lütfi usta ile müşterilerine kebap, pide ve lahmacun çeşitleriyle hizmet vermeye başladı…

Tirebolu’da Yeniköy Mahallesine bağlı plaj mevkiinde son 6 yıldır müşterilerine Balık Restaurant olarak hizmet veren Yakamoz Restaurant, bünyesine aldığı Antepli meşhur Lütfi Usta ile hizmet alanını genişleterek; kebap, pide, lahmacun ve çorba çeşitleriyle 23 Ağustos Cuma gününden itibaren servis yapmaya başladı.

Aslen Eynesilli olan ve Tirebolu ile aile bağı bulunan iş adamı Ahmet Güdük tarafından 6 yıl önce açılan Yakamoz Balık, ilçenin Beygir Kumu mevkiinde 50 kişilik salonuyla müşterilerine balık ziyafeti çekiyordu. Şimdi yanına Antepli meşhur Lütfi Kara ustayı da alan ve onunla iş ortağı olan Güdük, hizmet alanını genişleterek, kebap, pide, lahmacun ve çorba çeşitleriyle müşterilerine daha çok hizmet vermeye başladı. Otopark sorunu olmayan ve sahil yolu kenarında 50 kişilik salonuyla bugünden itibaren daha çok müşteriye hizmet vermeye başlayan Yakamoz’da uygun tarifeyle karnınızı doyurmanız mümkün olacak. İşletmede ayrıca, ev ve işyerlerine sipariş de yapılacak olup; sipariş vermek isteyenlerin 411 43 43 nolu telefona bir alo demeleri yeterli olacak.