Yalç Köyünde acı üstüne acı! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Yalç Köyünde acı üstüne acı!


Tirebolu’da geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu genç yaşta yaşamını kaybeden Muammer Davut (33), Yalç Köyünde düzenlenen hazin bir törenle gözyaşları arasında toprağa verildi..!

Tirebolu’ya bağlı  Yalç Köyünde acı üstüne acı yaşanırken; 19 Haziran Çarşamba akşamı ilçe merkezinde meydana gelen feci kazada yaşamını kaybeden talihsiz genç Muammer Davut (33), 20 Haziran Perşembe günü köyde düzenlenen hazin bir törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Yalç Köyü sakinlerinden Ahmet Davut-Muteber Davut çiftinin biricik oğlu, Pamuk ve Tuğçe Davut’un abileri; köy muhtarı Yusuf Davut ile Mehmet, Mustafa ve Hasan Davut’un yeğenleri olan Muammer Davut, 19 Haziran akşamı geçirdiği görünmez kazada hayatını kaybetmiş, aileyi ve Yalç Köyünü yasa boğmuştu. Amcasına ait markette çalışan ve arkadaşları arasında çok sevilen talihsiz gencin 20 Haziran Perşembe günü Yalç Köyünde düzenlenen cenazesine mahşeri bir kalabalık katıldı.

Hayatının baharında trafik kurbanı olan Muammer Davut’un Yalç Köyündeki cenazesinde; 2 kız kardeşinin ve annesinin tabut başındaki ağıtları yürekleri dağlarken; babası Ahmet Davut ve amcaları Yusuf, Hasan, Mustafa ve Mehmet Davut’da taziyeleri kabul ederek, gözyaşı döktüler. Mahşeri bir kalabalığın katıldığı cenazede cemaat Yalç Köyü Merkez Camii avlusuna sığmadı.

Elim bir trafik kazasına kurban giden ve herkesi üzen talihsiz genç Muammer Davut’un cenazesi, 20 Haziran Perşembe günü Yalç Köyü Merkez Camiinde Öğle Namazının ardından kılınan namazdan sonra aynı köydeki Aile Kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak bir kez daha merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve yakınlarına da başsağlığı diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun..!