Son Dakika

Mart 4 2024 | Pazartesi
GÜNDEM

Yanan evde zehirlenerek öldü!

Tirebolu’nun eski şoförlerinden 3 çocuk babası İbrahim Özcan (66), yalnız başına yaşadığı evinde sobadan çıkan yangında dumandan zehirlenerek hayatını kaybetti..!

Tirebolu Cintaşı Mahallesi sakinlerinden merhum arzuhalci Ahmet Özcan’ın büyük oğlu İbrahim Özcan (66), gece evde çıkan yangında dumandan zehirlenerek yaşamını kaybetti.

Hareketli bir yaşantısı olan ilçenin eski ve hızlı şoförlerinden “Kör İbrahim” lakaplı 3 çocuk babası İbrahim Özcan, 23 Şubat Cuma gecesi yalnız başına kaldığı evinde sobadan çıktığı sanılan yangında etrafı saran dumandan zehirlenerek hayatını yitirdi. Cintaşı Mahallesindeki baba evinde yalnız başına yaşayan Özcan’ın, gece geç saatlerde sobadan çıkan yangında, yatmakta olduğu yatağın ateş alması sonucu yandığı ve çıkan dumandan zehirlenerek öldüğü anlaşılırken; olayı gören komşularının itfaiyeye haber vermesi üzerine yapılan müdahale ile evin yanmaktan kurtarıldığı kaydedildi. Numan, Adnan ve Oya Özcan’ın biricik babaları İbrahim Özcan’ın, evinde geçirdiği talihsiz bir olay sonucu ölümü, ailesini ve sevenlerini üzerken; Tirebolu’nun eski bıçkın delikanlısının cenazesi, 25 Şubat Pazar günü Cintaşı Camiinde Öğle Namazının ardından kılınacak namazdan sonra Kurucakale Mezarlığında toprağa verilecek.

Tirebolu Ekspress Ailesi olarak merhum kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler