Yayla yolunda feci kaza; 2 ölü var! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Yayla yolunda feci kaza; 2 ölü var!


Tirebolu’ya bağlı Ergenekon Köyünde meydana gelen trafik kazasında, Güce Belediyesi emekli personellerinden Yılmaz Sevindik ile Espiye CHP İlçe Örgütü üyesi Erol Efe hayatlarını kaybetti..!

Son günlerde trafik kazalarının bolca yaşandığı Tirebolu’da, hafta sonu yayla yolunda meydana gelen feci kazada 2 kişi daha hayatını kaybetti. Bu kazada hayatlarını kaybeden Yılmaz Sevindik Güce’yi, Erol Efe’de Espiye’yi yasa boğdu.

Tirebolu’ya bağlı Ergenekon Köyünde geçtiğimiz hafta sonu yayla dönüşü meydana gelen kazada, Güce Belediyesi emekli personellerinden Yılmaz Sevindik (58) yönetimindeki 28 TC 859 plakalı kamyonet, yolda seyrederken kontrolden çıktı ve dere yatağına yuvarlandı. Feci kazada kamyonet sürücüsü Sevindik ile yanında bulunan arkadaşı Erol Efe (54), olay yerinde can verdiler. Tır şoförlüğü yapan ve Espiye CHP İlçe Teşkilatı üyesi olan Erol Efe ile yakın arkadaşı Güceli Yılmaz Sevindik’in, feci kazada can vermeleri, her iki ilçede de büyük üzüntü yaratırken; iki kafadarın cenazeleri Güce ve Espiye’de ayrı ayrı düzenlenen törenlerle göz yaşları arasında toprağa verildiler.

Espiyeli ve Güceli iki arkadaşın hafta sonu yaylaya gezmek için gittikleri ve dönüş yolunda Ergenekon Köyünde geçirdikleri feci kazada hayatlarını kaybetmeleri, her iki aileyi de yasa boğarken; kaza ile ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.