Yazar Karslı, Kitaplarını İmzaladı! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Yazar Karslı, Kitaplarını İmzaladı!


Tirebolulu emekli öğretmen ve yazar Metin Karslı, Yeniköy Mahallesi Muhtarlığı’nın organize ettiği etkinlikte okuyucularıyla buluşarak, yayınladığı kitaplarını imzaladı…

Tirebolulu emekli öğretmen ve yazar Metin Karslı, Yeniköy Mahallesi Muhtarlığı ve arkadaşlarının organize ettiği etkinlikte okuyucularıyla buluşarak, daha önce yayınlamış olduğu kitaplarını imzaladı.

İlçenin liman mevkiinde 26 Temmuz Cuma günü kurulan standta kitaplarını sergileyen ve İmza Günü düzenleyen yazar Karslı’ya; Tirebolu Belediye Başkanlığı, İletişim Fakültesi ve Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu yöneticileriyle öğretim üyeleri de destek verdi. Yeniköy Mahallesi Muhtarlığı’nın organizesinde gerçekleşen İmza Günü’nde okuyucularıyla buluşan Karslı, mahalle muhtarı Osman Altay ve arkadaşlarına yeni bir kitap daha yayınlama sözü verirken; stanta hücum eden vatandaşlar, Tirebolulu eğitimci yazar ile bol bol poz verdiler.

Tam bir Tirebolu sevdalısı olan ve bu zamana kadar yayınladığı kitaplarında, ilçeninin tarihi ve sosyal kültürünü gözler önüne seren eğitimci yazar Karslı, bugüne kadar buram buram Tirebolu kokan 5 kitap yayınladı. Yazarın bugüne kadar yayınladığı kitaplar; Huzur Limanı Tirebolu, Yeşil Vadiden Turkuaza Tirebolu, Düşler Kenti Tirebolu, Bir Sevdadır Tirebolu ve Anılar Diyarı Tirebolu isimlerini taşıyor. Okuyucularına ve arkadaşlarına yeni bir kitap daha yayınlama sözü veren Karslı, 6’ncı eseriyle ilgili hazırlıklara devam ettiğini belirterek, İmza Günü’nde kendisine destek olan herkese teşekkür ettiğini söyledi.