Yıldız Erkekler Hentbol Şampiyonası Tirebolu’da! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Yıldız Erkekler Hentbol Şampiyonası Tirebolu’da!


Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanlığı’nın 2018 yılı faaliyet proğramında yer alan Yıldız Erkekler Türkiye Hentbol Şampiyonası’nın bir ayağı ilçemizde yapılacak…

Yıldız Erkekler Türkiye Hentbol Şampiyonası’nın bir ayağı ilçemiz Tirebolu’da yapılacak. 14 Mayıs Pazartesi günü başlayacak olan şampiyona 19 Mayıs’ta sona erecek. Giresun Hentbol İl Temsilcisi İsmail Hakkı Kaya, Türkiye genelinde üst düzey takımların katılacağı şampiyonanın Tirebolu ve Görele ilçelerinde yapılması konusunda emeği geçenlere teşekkür ederek, “Söz konusu şampiyona için ilimize ve ilçelerimize gelecek takımları ve sporcuları en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.

14-19 Mayıs tarihleri arasında Tirebolu ile birlikte Görele’de yapılacak olan şampiyonaya, toplamda 16 takım ve yaklaşık 256 sporcu katılacak. Müsabakalarla ilgili teknik toplantı 13 Mayıs Pazar günü saat 17’de Görele’deki İskele Restaurant’ta yapılacak olup, müsabakalar 14 Mayıs Pazartesi günü start alacak. Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanlığı’nın 2018 yılı faaliyet proğramında yer alan Yıldız Erkekler Hentbol Türkiye Şampiyonası müsabakalarına ev sahipliği yapacak olan Tirebolu’da ve komşu ilçe Görele’de tüm hazırlıkların tamam olduğu kaydedildi. Tirebolulu sporseverleri yarın başlayacak şampiyona için Körliman Mahallesindeki Kapalı Spor Salonuna davet ediyoruz.