Yılmaz’dan, okullara ziyaret ve denetim!

Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz, yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın başlaması dolayısıyla okullarda bir dizi denetim ve ziyaretlerde bulundu…

Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz, yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın başlaması dolayısıyla okullarda bir dizi denetim ve ziyaretlerde bulundu.

Yeni dönemle ilgili ilk ziyaret ve denetimlerini merkezdeki okullarda gerçekleştiren Yılmaz, okullarda eğitim ve öğretimin aksamadan yürütülmesi konusunda gerekli incelemeleri yaparken; eğitim kurumlarında görülen eksiklikleri de belirlemeya çalıştı. Ziyaret ettiği okullarda yaptığı denetimlerden genelde memnun kalan ve merkezdeki okullara tam not veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz, ilerleyen zamanlarda köylerdeki okulları da ziyaret edeceğini belirterek, “Biz, kurum olarak ilçemizdeki tüm okullarda eğitim-öğretimin mevzuatlar çerçevesinde en iyi şekilde yürütülmesi için çaba sarfediyoruz. Okullarımızdaki alsaklıkların giderilmesi ve eksikliklerin tamamlanması konusunda her türlü fedakarlığı gösteriyoruz. Amacımız, ilçemizde ve dolayısıyla okullarımızda eğitim ve öğretimin kalitesini yükseltmek ve öğrencilerimizi yarınlara hazırlamaktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir