Zafer Taksi, korsanlardan şikayetçi! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Zafer Taksi, korsanlardan şikayetçi!


Tirebolu’da uzun yıllardır Zafer Taksi adı altında taksi dolmuşçuluğu yapan 90 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ilçedeki korsan taksiciler yüzünden mağdur durumda..!

Tirebolu’nun en eski ve tanınmış taksi duraklarından biri olan 90 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi adına dolmuşçuluk yapan Zafer Taksi, ilçedeki korsan taksicilerden şikayetçi! Tirebolu’nun liman mevkiindeki yazıhanede 12 taksiyle taşımacılık hizmeti yapan ve müşterilerine 24 saat süreyle hizmet veren Zafer Taksi’nin, korsanlar yüzünden mağdur duruma düştüğü ifade ediliyor.

Durak arkadaşları adına yerel basına şikayette bulunan Kooperatif Başkanı İsmet Takır, Tirebolu’da korsan taksicilik yapanların sayısının giderek artması yüzünden mağdur duruma düştüklerini belirterek, “Bizler, Maliyeye kayıtlı taksiciler olarak verdimizi veriyor ve muhasebemizi tutuyoruz. İlçedeki korsan taksiciler yüzünden bir hayli mağdur durumdayız. Biz, ekmek paramızı bu duraktan sağlıyoruz. Korsan taksiciler yüzünden hep mağdur oluyoruz. Korsan taksicilerin Emniyet ve Maliye tarafından denetlenmesini istiyoruz” şeklinde sitemde bulundu. Zafer Taksi Yazıhanesinin bu haklı isteğine yetkili mercilerin çözüm yolu bulmasını bekliyoruz.


Zafer Taksi, korsanlardan şikayetçi!” için bir yorum

  1. sn.ismet takır yerel basına şikayet etmek ile bu mağduriyetler çözülmüyor.kooperatif olarak korsan taksiclerin tespitini yaparak kaymakamlığa ve belediyeye müracaat etmekla bu sorun çözülebilir.

Yorumlar kapatıldı.