Ziraat Odaları’ndan üreticiye sağlık hizmeti! - SAĞLIK | Tirebolu Ekspress Haber

Ziraat Odaları’ndan üreticiye sağlık hizmeti!


Tirebolu Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman’ın başkanı olduğu Giresun Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu ile Medical Park Karadeniz Hastanesi arasında konuyla ilgili protokol imzalandı…

Giresun Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu, üreticilere yönelik yeni bir hamle daha yaparak, üreticilere verilen sağlık hizmetlerinde indirim kolaylığı getirilmesi konusunda Trabzon Medical Park Karadeniz Hastanesiyle protokol imzaladı.

Giresun’daki Ziraat Odası Başkanlarını Tirebolu’da bir araya getiren Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Erim Yaman, Medical Park Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Fırat Uğur ile söz konusu protokolü imzaladı. Protokol kapsamında, oda üyesi üreticilere ayakta ve yatarak tedavilerde belirlenen oranlarda kolaylıklar sağlanacak. Hastanenin Kurumsal Pazarlama Müdürü Uğur, iki kuruluş arasında gerçekleştirilen protokoldan sonra yaptığı açıklamada, “Bölgede lider konumda olan bir sağlık kuruluşu olarak, Ziraat Odası üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Anlaşmamız her iki taraf için de hayırlı-uğurlu olsun” dedi.

Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Yaman’da, kendileriyle protokol imzalayan Medical Park Karadeniz Hastanesi yetkililerine teşekkür ederek, bölgedeki üreticilerin alacağı sağlık hizmetlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.