CHP adayı Takır’dan ittifaklı start! | Tirebolu Ekspress Haber

CHP adayı Takır’dan ittifaklı start!

Tirebolu’nun CHP’li Belediye Başkanı adayı Takır, 25 Şubat’ta kendi mahallesi Yeniköy’den başlattığı seçim startında kalabalık bir ekiple esnaf ziyaretleri yaparak, destek istedi…

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde Tirebolu’da CHP’den Belediye Başkanlığına aday olan eski başkan Burhan Takır, 25 Şubat Pazartesi günü kalabalık bir ekiple Yeniköy Mahallesinden başlattığı seçim startını esnaf ziyaretleriyle sürdürerek, seçmenlerden destek istedi.

Tirebolu’daki seçim startını kendi mahallesi olan Yeniköy’den başlatan CHP adayı Takır’a, İYİ Parti İlçe Başkanı Erdinç Bektaş ile kontenjan adayı Kazım Tarakçı, partinin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adayları da destek verirken; üzerinde kendisinin büyük posterinin bulunduğu Seçim Otobüsü de eşlik etti. CHP Tirebolu İlçe Başkanı Mustafa Karadeniz ile teşkilat yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde, şehir içindeki esnafları tek tek dolaşan ve sokaktaki vatandaşlarla da kısa süreli sohbetler yapan Takır, 31 Mart seçimlerinde Tirebolu’nun kaderinin değişeceğini ve 1 Nisan tarihi itibariyle Tirebolu’ya bahar geleceğini belirterek, “Güzel günler bizim olacak. Tirebolu, daha iyi yaşanabilir bir ilçe olacak ve halkımız bizimle huzur bulacaktır. Yerel Seçimler hem ilçemiz ve ülkemiz için bir fırsat olacak, tüm seçmenlerden bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmelerini bekliyor ve istiyoruz” dedi.

İlçedeki seçim çalışmalarına bundan sonra daha da hız vereceklerini kaydeden ve Tirebolu’yu karış karış gezeceklerini bildiren CHP adayı Takır, bu çalışmalarda kendilerine yoğun destek veren ittifak gurubuna ve partili arkadaşlarına teşekkür ederek, “Allah’ın izniyle bu yılki seçimi kazanacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde ifadeler kullandı.    


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir