Eski golcü Bektaş, 10 yıl aradan sonra tekrar sahalara döndü! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Eski golcü Bektaş, 10 yıl aradan sonra tekrar sahalara döndü!


Aslen Trabzonlu olan ve Tirebolu’da Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapan eski futbolcu Muhammet Bektaş, 10 yıl aradan sonra döndüğü yeşil sahalarda gollerini sıralamaya devam ediyor…

Trabzon doğumlu eski futbolcu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Muhammet Bektaş, 10 yıl önce bıraktığı futbola yeniden dönüş yaparak, yeşil sahalardaki golcülüğüne devam ediyor.

Son 6 yıldır Tirebolu’da Kazım Karabekir Ortaokulu’nda Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapan ve bu arada ilçede ve ilde yapılan özel turnuvalarda attığı gollerle kral lakabını alan Bektaş, daha önce Trabzon Bahçecikspor, 1461 Trabzon, Çaykaraspor ve D. Ç. Divriğispor takımlarında oynadı. Trabzon doğumlu olan ve 10 yıl önce faal futbolculuk dönemine son veren evli ve 2 çocuk babası Bektaş, meslektaşı ve yakın arkadaşı olan  İbrahim Keskin’in talebini kıramayarak, yeniden yeşil sahalara döndü ve arkadaşı ile birlikte Giresun 1. Amatör Lig ekiplerinden Boztekkespor’da top koşturmaya başladı. Ana branşı futbol olan Bektaş, arkadaşı ve meslektaşı Keskin ile Tireboluspor altyapısında da antrenör olarak görev yapıyor.

Sezon başında Boztekkespor ile anlaşan ve takımını attığı gollerle üst sıralara taşıyan Bektaş, ilk yarısı sona eren ligde attığı 10 golle Gol Krallığı Yarışında ön plana çıktı. 1981 doğumlu golcü futbolcu Muhammet Bektaş, mesleği gereği spordan kopamadığını ve yeniden yeşil sahalarda olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Şu anda formasını giydiğim Boztekkespor’da ikinci yarıda da gollerimi atmaya devam edeceğim” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir