Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
EĞİTİMSPOR

Floor Curling’e, Tirebolu damgası!

Giresun’da bu yıl ilk yapılan Floor Curling müsabakalarında Tirebolu’dan 2 okulun il birincisi olması, İlçe Milli Eğitim camiasında sevinç yaratırken; ilçe kamuoyunda da takdirle karşılandı…

Okul Sporları kapsamında Giresun’da bu yıl ilk kez yapılan Floor Curling müsabakalarında Tirebolu okulları büyük bir başarıya imza atarak 3 ayrı kategoride il birincisi oldu. Söz konusu müsabakalara Beden Eğitimi Öğretmenleri İbrahim Keskin ve Ali Mısır nezaretinde katılan Tirebolu Şehit İsmail Kefal MTAL, Gençler Kategorisinde il şampiyonu oldu. Temsilcimiz Sivas’ta yapılacak gruplarda ilimizi temsil edecek.

Aynı müsabakalara 2 ayrı kategoride katılan bir diğer okulumuz Kazım Karabekir Ortaokulu’da, Küçük Erkekler ve Yıldız Erkeklerde il birincisi olma başarısını gösterdi. Müsabakalara okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Muhammet Bektaş nezaretinde katılan Kazım Karabekir Ortaokulu’nun, 2 kategoride de il birincisi olması, İlçe Milli Eğitim camiasında ve ilçede büyük sevinç yarattı. Floor Curling dalında ilçemize 3 ayrı birincilik kazandıran okullarımızı ve söz konusu okulların Beden Eğitimi öğretmenlerini kutluyoruz; ayrıca okullarımıza gruplarda da başarılar diliyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler