Giresun’da Amatör maçlarda yapılamadı!

Hafta sonu aniden bastıran yoğun kar yağışı nedeniyle Giresun ve ilçelerindeki tüm amatör maçlar ileri bir tarihe ertelendi…

Giresun ve yöresinde aniden bastıran yoğun kar yağışı, çevrede hayatı olumsuz yönde etkilerken; Giresun ve ilçelerindeki oynanacak maçlarada engel oldu. Bilindiği gibi, 8 Şubat Cumartesi günü oynanan Giresunspor – İstanbulspor maçı yoğun yağış nedeniyle 33’ncü dakikada hakemler tarafından tatil edilmişti. 

Giresun ve ilçelerinde bir hayli etkili olan kar yağışı, amatör maçlarada sekte vururken; Futbol İl Temsilciliği, hafta sonu oynanacak tüm amatör maçların ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu. ilimize bağlı ilçelerde Cumartesi ve Pazar tüm maçlar oynanmazken; 8 Şubat Cumartesi günü Tireboluspor U 19 Takımı, Giresun’da oynayacağı Yeniyolspor maçına gittiği halde, maç öncesi aniden bastıran tipi nedeniyle hakemler tarafından tatil edilirken; Mavi-Beyazlı ekibin A takımının 9 Şubat Pazar günü Espiye’de oynayacağı müsabaka da kar engeline takıldı.

Ertelenen maçların ne zaman oynanacağı henüz belli olmazken; temsilcilerimizden Tireboluspor U 19, önümüzdeki hafta ilçemizde Doğankentspor ile oynayacak olup, bu maç 15 Şubat Cumartesi günü saat 13’de başlayacak. Espiyespor ile oymayacağı maçı ertelenen Tireboluspor A Takımıda 16 Şubat Pazar günü ilçemizde Keşap Belediyespor ile karşılaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir