Güce kavşağında yine kaza oldu! | Tirebolu Ekspress Haber

Güce kavşağında yine kaza oldu!

Tirebolu’nun Gölağzı mevkiinde Giresun-Trabzon Karayolu üzerinde bulunan Güce Sapağında meydana gelen kazada 1 kişiye araç çarptı…

Giresun-Trabzon Karayolu’na bağlı Tirebolu Gölağzı mevkiinde bulunan Güce Kavşağı için, İl Genel Meclisi’ne verilen önerge kabul görürken; söz konusu kavşakta yeni bir kaza daha meydana geldi. Kavşakta yolun karşı tarafına geçmeye çalışan vatandaşa henüz plakası belirlenemeyen bir araç çarptı, kazada yaralanan şahıs hastaneye kaldırıldı.

Gölağzı’nda 10 Ağustos Pazartesi günü meydana gelen kaza ile ilgili soruşturma devam ederken, olay yerine gelen çevre sakinleri, burada sık sık kazalar olduğunu ifade ederek, ilgili kavşağa kurulması beklenen Sinyalizasyon Sistemi’nin bir an önce hayata geçirilmesini istediler. Bilindiği gibi, Güce Sapağı olarak tanımlanan kavşakta her yıl çok sayıda trafik kazası meydana geldiği için, konu CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Cebeci tarafından meclise taşınmış ve son toplantıda söz konusu kavşağa Sinyalizasyon Sistemi kurulması işi, ilgili komisyonca kabul edilmişti. Yöre sakinleri, konunun vahametini dile getirerek, Güce sapağındaki tehlikenin bir an öce giderilmesini bekliyorlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir