Tirebolu, büyük konsere hazırlanıyor! - KÜLTÜR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu, büyük konsere hazırlanıyor!


İlçede Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce açılan Türk Sanat Müziği Kursu’na katılan kursiyerler, 6 Mart’ta yapılacak konserde izleyicilere müzik ziyafeti çekecekler…

Tirebolu’da geride bıraktığımız yılın Kasım ayında açılan ve yaklaşık 3,5 aydır çalışmalarını sürdüren Türk Halk Müziği Korosu, 6 Mart’ta yapılacak dev konser için gün sayıyor.

İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen Türk Sanat Müziği Kursuna katılan kursiyerler, Koro Şefi Cihan Unat nezaretinde 6 Mart’ta İletişim Fakültesi Konferans Salonunda konser verecekler. Konserle ilgili son hazırlıklarını yapan Tirebolulu müzisyenler, 6 Mart Çarşamba akşamı saat 19.30’da sahne alacaklar. Giresunlu ünlü Koro Şefi Cihan Unat nezaretinde çalışmalarını tamamlamak üzere olan müzisyenler, 6 Mart’ta Tirebolulu hemşerilerine büyük bir müzik ziyafeti çekecekler.

TRT Saz Sanatçılarının da katılacağı konserde hem koro ve hem de solo olarak sahne alacak olan Tirebolulu müzisyenler, İletişim Fakültesi salonunda izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacaklar. Söz konusu konserle ilgili biletler satışa sunulmuş olup, 25’i aşkın yerel sanatçının görev alacağı organizasyon ilçede büyük bir heyecanla bekleniyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir