Son Dakika

Haziran 20 2024 | Perşembe
SAĞLIKYAŞAM

Tirebolu’ya Endoskopi Ünitesi!

Sağlık Bakanlığı tarafından Tirebolu Devlet Hastanesi’ne gönderilen Endoskopi ve Kolonoskopi cihazı, hastanede kurulan ünite ile hizmete girdi…

Tirebolu Devlet Hastanesi, Endoskopi ve Kolonoskopi cihazına kavuştu. Sağlık Bakanlığı tarafından gönderilen ileri özellikli Endoskopi ve Kolonoskopi cihazları sayesinde hastanede Endokopi Ünitesi kuruldu. Kurulan yeni ünite hastanenin Genel Cerrahi Uzmanı Noyan Kafaoğlu’nun operatörlüğünde faaliyete geçirildi.

Tirebolu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Kenan Muhtar, ileri özellikli Endoskopi ve Kolonoskopi cihazı ile kurumdaki sağlık hizmetlerini daha kolay ve kaliteli şekilde yürüteceklerini belirterek, söz konusu cihazların Tirebolu’ya hayırlı olmasını diledi ve “Bu cihazların kurumumuza gelmesinde emeği bulunan başta İl Sağlık Müdürümüz Doç Dr. Muhammet Bulut olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Öte yandan, Tirebolu Devlet Hastanesi’nde Endoskopi Ünitesi kurulması, ilçe kamuoyunda ve kurumda büyük sevinç yarattı.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler