Dekan Elmas, İLDEK Yürütme Kurulu’na seçildi… - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Dekan Elmas, İLDEK Yürütme Kurulu’na seçildi…


İLDEK Konseyi’nin yeni döneme ait toplantısına, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanlığı ev sahipliği yapacak…

Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım Elmas, İletişim Fakülteleri Dekanlar Konseyi Yürütme Kurulu’na seçildi.

12-14 Nisan tarihleri arasında İletişim Fakülteleri Dekanlarının katılımıyla Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin ev sahipliğinde Adana’da gerçekleştirilen toplantıda, 27’nci Dönem Dekanlar Konseyi Başkanlığı ile kısa adı İLDEK olan İletişim Fakülteleri Dekanlar Konseyi’nin Yürütme Kurulu seçimleri de yapıldı. Yapılan bu seçimlerde; İletişim Fakülteleri Dekanlar Konseyi Başkanlığına, Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aysel Aziz, Başkan Yardımcılığına da İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergün Yolcu seçilirken; İLDEK Yürütme Kurulu da Aysel Aziz, Ergün Yolcu ve Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yönetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Asaf Varol, Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım Elmas, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdülrezzak Altun ile Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hatice Çubukçu’dan oluştu.

Öte yandan, konseyin Adana’da yaptığı 26’ncı toplantısında, bir sonraki dönem olan 27’nci toplantının, Giresun Üniversitesi’ne bağlı Tirebolu İletişim Fakültesi’nde yapılması karar altına alındı. Söz konusu toplantının tarihi daha sonra açıklanacak.