Tirebolu U 19, Bulancak’ta kayıp: 0-5 - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu U 19, Bulancak’ta kayıp: 0-5


Giresun Gençler Birinci Kümede play-off mücadelesi veren Tireboluspor u 19 Takımı, lig ikincisi rakibine farklı skorla yenildi…

Giresun Gençler Birinci Küme Futbol Liginde zirveden uzaklaşan ve en azından play-off’a kalmak için çaba sarfeden Tirebolu U 19 Takımı, eksik kadroyla gittiği Bulancak deplasmanında 5-0’lık skorla farklı bir mağlubiyet aldı.

Önceki haftalarda yoğun kar nedeniyle 2 maçı ertelenen ve uzun bir aradan sonra tekrar sahaya çıkan Mavi-Beyazlı Gençler, lig ikincisi Bulancak karşısında fazla bir varlık gösteremediler. İlk yarıda ev sahibi takımdan 3 gol yiyen Tirebolu U 19 Takımı, 13 kişiyle gittiği Bulancak’ta hezimete uğrarken; ev sahibi ekip ikinci yarıda 2 gol daha bulup skoru 5-0 yaptı. Tirebolu temsilcisi Bulancak yenilgisiyle 23 puanla play-off potasında kalırken; ligdeki 16’ncı maçını önümüzdeki hafta içinde Giresun’da Yeniyolspor ile yapacak.

Bulancak’taki maçta Göksel Kılıç, Ökkeş Remzi Çiloğulları ve Hasan Bahadır üçlüsü görev yaparken; Tireboluspor U 19 Takımı da “Cengizhan – Kemal, Samet, M. Keskin, Mustafa – Suat, Hamza, Harun, Batuhan – Ömürcan, Burak”tan oluşan 11’le sahaya çıktı. Mavi-Beyazlı ekipte ikinci yarıda Batuhan’ın yerine Yavuz Selim ve Hamza’nın yerine de Ahmet Hakan süre aldı.