Sultanbeyli Derneği’nden, Çifte Ziyaret! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Sultanbeyli Derneği’nden, Çifte Ziyaret!


İstanbul Sultanbeyli Tirebolu Kültür Derneği yöneticileri, Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu ile Tirebolu Kaymakamı Yüce’yi makamlarında ziyaret ettiler…

Merkezi İstanbul Sultanbeyli’de bulunan Tirebolu Kültür Derneği’nin başkan ve yöneticileri, 7 Temmuz Salı günü Giresun ve Tirebolu’da iki ayrı ziyaret gerçekleştirerek, dernek çalışmalarıyla ilgili olarak görüş alış-verişinde bulundular.

Sultanbeyli Tirebolu Kültür Derneği Başkanı Durmuş Şenel nezaretinde ilk ziyareti Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile gerçekleştiren yöneticiler, daha sonra Tirebolu’ya gelerek, İlçe Kaymakamı Salih Yüce ile bir görüşme yaptılar. Her iki yöneticiyle ilimiz ve ilçemizin sorunlarıyla ilgili görüşmeler yapan Sultanbeyli Tirebolu Kültür Derneği mensupları, derneğin çalışmaları hakkında karşılıklı fikir teatisinde bulunarak, ilimiz ve ilçemiz adına yapılabilecek faaliyetler üzerinde durdular. İstanbul Sultanbeyli Tirebolu Kültür Derneği’nin söz konusu ziyaretleri, Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu ve Tirebolu Kaymakamı Yüce tarafından memnunlukla karşılandı.