Tirebolu Ülkü Ocağı’ndan Kitap Bağışı! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Ülkü Ocağı’ndan Kitap Bağışı!


İlçe Ülkü Ocakları Başkanlığı, eğitime katkıda bulunmak amacıyla Karakaya Köyü Ortaokulu’ndaki kütüphaneye çok sayıda ansiklopedi bağışı yaptı…

Tirebolu Ülkü Ocakları Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde Öğretmenler Günü münasebetiyle ziyarette bulunduğu Karakaya Köyü Ortaokulu’na kitap bağışında bulundu.

Ocak Başkanı Yalçın Başar başkanlığında yaklaşık 20 kişilik bir grupla Karakaya Köyü Ortaokulu’nu ziyaret eden ülkücü gençler, okuldaki öğretmenlerin gününü kutlayıp kendilerine karanfil dağıttılar. Söz konusu okulda müdür Süleyman Çetinkaya ve öğretmenlerle bir süre sohbet eden, bu arada teneffüs saatinde öğrencilerle de bahçede top oynayan başkan Başar ve beraberindeki ekip, daha sonra öğretmenlere tatlı ikram etti.

Ocağa bağlı Eğitim ve Kültür Vakfı’nı oluşturan ülkücü gençlerle birlikte Karakaya Köyü Ortaokulu’ndaki Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kütüphanesi’ne ansiklopedi türünde kitap bağışı yapan Başar, eğitime katkıda bulunmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederken; okul müdürü Çetinkaya’da, yapılan bu jestten dolayı Tirebolu Ülkü Ocakları Başkanı ile ülkücü gençlere teşekkürlerini sundu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir